Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Набір-little Banny Ціна Галерея


 
Набір-little Banny
 
Оригінальний дитячий набір з столика і стільчиків "little Bunny", лінії меблів "BE SMART".
 
Столик і стільчики - це не просто дитячі меблі, це частина інтер'єру, яка стане улюбленим місцем для ігор Вашої дитини.
 
Наші дизайнери прагнуть зробити дитячі меблі не тільки функціональними, але й оригінальними.
 
Елементи меблів в дитячій кімнаті особливо повинні поєднувати в собі якості практичності, міцності і стійкості до зношування.
 
Вибираючи меблі для дитячої кімнати ми завжди враховуємо не тільки функціональність, але і високу гарантію безпеки. Всі матеріали, які використовуються для виготовлення даного набору, екологічно чисті. При виготовленні враховані всі стандарти для виготовлення дитячих меблів.
 
МАТЕРІАЛ ВИРОБУ:
РОЗМІР:
ЦІНА:
Фанера 15 мм (Стіл) Стіл 560*560*460 1400 грн.
Фанера 15 мм (Стілець) Стілець 260*300  
Лак    
 
Екологічно безпечний матеріал Безпечний для дітей Зручний у використанні Враховано стандарти
для виготовлення
дитячих меблів

Меблі для дитячої кімнати

Найбільшу частину свого часу дитина проводить у своїй кімнаті, тут вона і спить, і грає, і розвивається. Для малюка це не просто кімната - це простір, заповнений дивовижною атмосферою гармонії і творчості. Це його казка, його маленький світ.
Тому перед турботливими батьками стоїть важливе завдання організувати кімнату так, щоб вона була максимально безпечною і комфортною, щоб їх чаду було приємно в ній знаходиться. Оточити зручними і красивими речами, предметами корисними для розвитку - столиком для малювання, стелажем, де будуть розміщені улюблені іграшки у вільному доступі, столиком і стільчиками за яким вона могла б ліпити, грати, пізнавати. 
Параметри меблів в дитячій кімнаті обов'язково повинні відповідати віку дитини, яка там мешкає. Ні в якому разі не можна керуватися таким критерієм при виборі - як меблі «на виріст», особливо, якщо це стосується вибору столу і стільців.
 

Столик і стільці для дітей little Banny

Діти весь час чомусь навчаються, з'являється перший малюнок, перша фігурка з пластиліну, перша аплікація. І найбільша помилка, змушувати дитину трудиться за столом, який призначений для дорослої людини.
Дорослі моделі столів можуть принести непоправної шкоди здоров'ю малюка. Звичайно ж, вона буде сидіти за великим столом у незручній для неї позі, таким чином, завдаючи шкоди хребту і зору.
Придбаний особисто для малюка його власний стіл і стільці позитивно позначиться не тільки на його фізичному здоров`ї, але і психологічний стан, так як вона буде почувати себе значимою і рівною, що, безсумнівно, в майбутньому вплине на формування її особистості.
Дитячий набір little Banny складається з столика і чотирьох стільців, параметри якого впишуться абсолютно в будь-яке приміщення, навіть в малогабаритні квартири. Всі кути мають закруглену форму, щоб під час розваг діти не змогли поранитися. Набір little Banny виконаний виключно з екологічно чистих матеріалів. При виготовленні враховані усі стандарти, рекомендовані для дітей у віці від 2 до 5 років.
Столик і стільці для дітей little Banny подарує вашому малюку комфортну зону для відпочинку та ігор.