Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Сувенірна упаковка Ціна Галерея

Наша компанія займається виготовленням коробок для подарунків (Box gift), які на даний момент є абсолютним трендом на сувенірному ринку. Надаємо послуги з виготовлення подарункових коробок з різних матеріалів, таких як дерево, картон, фанера, МДФ, різні види пластику. Наші майстри виконають замовлення по готовому макету, або ж ми можемо підготувати макет бажаної коробки спеціально для Вас. Виробництво на професійному рівні з якісними матеріалами гарантує виконання замовлення відповідно до очікувань клієнта.

 

Подарункові коробки виготовляються з таких матеріалів:

• Дерево;

• Картон;

• ДСП;

• ДВП;

• ПВХ;

• Різного виду пластик;

• Акрилові коробки;

• Коробки з оргскла.

 

Box gift (коробка для подарунків) - нова тенденція на ринку дизайну інтер'єру та подарункової продукції. Сувенірні пакуночки різних розмірів і формату як ніколи актуальні якщо Ви хочете підкреслити почуття смаку, стилю і вашої поваги. Можуть бути різні варіанти використання даних коробок:

• Для декору інтер'єру в офісі, креативних просторів для роботи і відпочинку, для домашнього затишку і особистих речей;

• Упаковка різних сувенірів в небанально форматі, який не тільки збереже від зовнішніх факторів сам подарунок і вбереже від поломки, а й прикрасить естетично;

• Реклами продукції і упаковка в брендовані коробки;

• Корпоративні подарунки, упаковки для співробітників і клієнтів, vip-подарунки;

• Для сервісів gift box, наборів і доставки - відмінний варіант для Вашого бізнесу;

• У сфері хобі та декупажу - все для Вашої творчості.
 
 

Коробка для упаковки зразків продукції є основною складовою в рекламі ваших товарів. Коли покупець розглядає зразки Вашої продукції він обов'язково зверне належну увагу на те, як це упаковано і будь-що. Спеціально під кожну продукцію, по особистим потребам і бажанням ми можемо підібрати і зробити індивідуальну упаковку для макетів і коробку з їх повним складом. Коробка зберігає і може захистити від зовнішніх впливів і пилу, завжди надасть товарний вигляд продукції і позитивно вплине на реалізацію продукції і послуг.

Коробки з пластика, акрилу виготовляються різних варіацій і форм, в залежності від призначення даного замовлення. Акрилові коробки часто використовуються для проведення акцій та різноманітних заходів, допоможуть будь-якої події пройти на вищому рівні. Коробки з оргскла використовуються в багатьох сферах, в тому числі для реклами і зберігають від зовнішніх чинників запропонований товар. Використовуючи як прозорі, так і кольорові матеріали можна досягти бажаного ефекту від упаковок і тим самим проявити вашу продукцію в новому світлі.

Подарунки для VIP клієнтів. Упаковка подарунків для VIP клієнтів заслуговує особливого відношення. Це знак уваги і поваги до клієнта. Вона покликана підкреслити Вашу індивідуальність і творчий підхід, зробити хорошу рекламу Вашого бренду, забезпечити його впізнаваність, і, тим самим, позитивно вплинути на обсяги продажів Вашого продукту. Для виготовлення даного виду упаковки можливе використання практично будь-якого матеріалу - починаючи від картону і закінчуючи деревом. Можливо поєднання матеріалів і прикраса декоративними елементами. Важливо продумати все до дрібниць, враховуючи індивідуальні особливості подарунка і приділивши особливу увагу деталям. Ми знаємо про важливість цих моментів, тому робимо VIP упаковку, яка підкреслює значимість врученого подарунка. Така подарункова VIP упаковка буде гідно оцінена Вашими клієнтами, стане приємним сюрпризом для Ваших партнерів і створить у Ваших співробітників відчуття турботи про них.

Дерев'яна упаковка для вина. Презент в подарунковій дерев'яній упаковці для вина це кращий спосіб виразити Ваше повагу і пошану його одержувачу. Саме упаковка з дерева буде кращим оформленням для такого дорогого і вишуканого подарунка, як вино. Наша організація виготовляє оригінальну винну упаковку, яка крім свого привабливого зовнішнього вигляду є також надійним захистом для її вмісту, вона досить міцна і зручна. Ми виготовляємо дерев'яну винну упаковку абсолютно різних розмірів і модифікацій. При виготовленні використовуємо масив, фанеру і шпон. Фарбуємо і покриваємо упаковку лаком, робимо шліфування і тонування. Для нанесення логотипу застосовуємо лазерне гравіювання і різання. Завершенням зовнішнього образу дерев'яної упаковки для вина виступає фурнітура. Усередині дерев'яну упаковку ми оформляємо за допомогою паперу, текстилю, різних ложементів, наповнювачем служить сіно і стружка. Також подарункову упаковку ми оформляємо дерев'яними перегородками, які розподіляють внутрішній простір коробки на кілька частин. Така коробка буде служити ідеальною упаковкою для винного набору.