Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Наші клієнти

Армстронг

Армстронг

Компанія Армстронг займається виробництвом будівельних матеріалів з 1860 року. На сьогоднішній день компанія займає лідируючу позицію з виробництва і реалізації акустичних стельових систем. Стелі, вироблені компанією Армстронг, можна зустріти майже в кожному офісному центрі міста.

Наша співпраця з компанією триває 3 роки та охоплює як рекламне обслуговування компанії, так і виробництво зразків.

Фрідом

Фрідом

Компанія є представником елітних брендів меблів, сантехніки, систем освітлення, дверей та аксесуарів. Сьогодні у компанії мережа ВІП салонів меблів по містах України. Перевагою компанії є системний підхід до оформлення об'єкта замовника.

Наша співпраця бере початок своєї історії з 2014 року, поступово збільшуючи частку нашої компанії в рекламній сфері замовника.

Лізоформ

Лізоформ

Компанія Лізоформ була створена в 1900 році німецьким фармацевтом ін. Хансом Роземан. Сьогодні група компаній Лізоформ займає лідируючі позиції у виробництві та поставках сучасних технологій у сфері гігієни та дезинфекції. 

Наша співпраця з компанією Лізоформ успішна з першого дня створення нашого київського представництва, з 2007 року. Ми вдячні компанії Лізоформ за віру в нас з першого дня нашого існування.

ТМ Hager

ТМ Hager

Компанія займається виробництвом продукції для розподілу електроенергії, автоматизації будівель, кабельних систем і т.п. Концерн хвалиться своїм оборотом у 2012 році - 16 млн. євро, кількість співробітників - 11 400 чол. і 40 заводів по всьому світу.

Наша співпраця починається з 2013 року, і потрібно відзначити, що за такий короткий період часу були реалізовані дуже цікаві проекти.

Укрпошта

Укрпошта

Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" є національним оператором поштового зв'язку, з 14 000 відділень по всій Україні, більше 89 000 працівників, і з безпосередньою доставкою до 15 млн абонентів за рік.

Наша співпраця починається з 2008 року і по сьогоднішній день триває успішно. 

Джонсон Дайверсі

Джонсон Дайверсі

Світовий лідер в області чистоти і комунальній гігієни, компанія обслуговує світових готелів і заводів. Пропонує новітні технології при очищенні, пранні, підготовці води і т.д.

Наша співпраця з компанією бере початок своєї історії з 2007 року, були реалізовони багато цікавих проектів починаючи з візиток і всієї поліграфічної продукції до новорічних подарунків у вигляді новорічної ялинки.

Портер Паб

Портер Паб

Портер є мережею пивоварень з 16-ю закладами по Києву, мережа дуже популярна серед любителів пива, пропонують затишну атмосферу і доступні для всіх ціни.

Портер - наш нещодавний замовник, ми завжди намагаємося виконати суворі обмеження по бюджетах і за термінами виготовлення рекламної продукції.

Мегаполіс Україна

Мегаполіс Україна

Компанія є одним з Крупнеішій дистриб'юторів тютюнових виробів. Маючи величезні складські приміщення і лінії пакування, роблять компанію ефективною у сфері дистрибуції ТЮТЮНОВИХ виробів.

Наша співпраця почалася з компанією мегаполіс України в 2010 році.

Binotel

Binotel

Binotel є провідним оператором бізнес-зв'язку. Компанія надає телефонні послуги, використовуючи віртуальну АТС Binotel. Завдяки своїй оперативній роботі Binotel телефонізує офіс за один день. Постійне вдосконалення бізнес-інструментів робить цю компанію відмінним партнером в якісному веденні бізнесу.
Наша компанія продуктивно співпрацює з Binotel, надаючи їй роботи будь-якої складності. Ретельно опрацьовуємо кожне замовлення, з особливою точністю стежимо за відповідністю кольору і форми.

Embawood

Embawood

Компанія Embawood займається меблевим бізнесом, облаштовує спальні, вітальні, дитячі кімнати. Головні вектори розвитку компаніїї - комфорт, сучасність, родинність, новизна. У компанію Embawood була запрошена німецька консалтингова компанія, яка підвищила рівень системи контролю над якістю.

Наша співпраця з компанією Embawood почалося в 2013 році і має успішне продовження до теперішнього часу.

Hertz

Hertz

Компанія Hertz займає лідируючі позиції на ринку прокату автомобілів і надає послуги оперативного лізингу. Компанія забезпечує комфортний сервіс та якісні послуги. Також Hertz займається технічним обслуговуванням автомобілів і орендою обладнання.

Наша співпраця з компанією Hertz успішно стартувала при виконанні складних замовлень.

Sassofono

Sassofono

Компанія Sassofono є представником модної індустрії. Вона випускає стильний і модний одяг високої якості. Сучасні моделі одягу цієї компанії задовольнять найвишуканіший смак.

Наша співпраця з Sassofono триває довгий час і налічує велику кількість успішно виконаних робіт.

Pronto Film

Pronto Film

Pronto Film працює на ринку кіновиробництва більше 10-ти років. Діяльність кінокомпанії проходить як на території України, так і закордоном. Pronto Film має гідне портфоліо кіноробіт в різних напрямках.

Успішно виконані роботи для компанії Pronto Film стали початком нашої продуктивної співпраці з цією кінокомпанією.

Kuhn

Kuhn

Компанія Kuhn займається обслуговуванням сільськогосподарського ринку, поставляючи конкурентоспроможну техніку і сервіс. Вона є провідною міжнародною компанією з представництвами в різних країнах. Постійне удосконалення, передові технології та обмін досвідом між всією групою Kuhn безпосередньо впливає на ефективну роботу компанії.

Співпраця нашої компанії з Kuhn э взаємовигідною для обох сторін, що робить її довгостроковою і продуктивною.

Glass Team

Glass Team

Компанія Glass Team - провідний український виробник скляної продукції. Вся продукція компанії виготовляється за передовими європейськими технологіями. Компанія займається новітніми розробками склопакетів, а також виготовляє конструкції з алюмінієвого профілю.

Наша співпраця з Glass Team включає в себе різні види робіт - від рекламного оформлення плівкою до виготовлення об'ємних букв.

Simvol

Simvol

Бізнес-центр Simvol займається орендою зручних офісних приміщень. Бізнес-центр має автономну систему опалення, систему кондиціонування та вентиляції, що забезпечує комфортні умови для арендодаторів.

Наш успішний старт у співпраці з бізнес-центром Simvol почався в 2015 році.