Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Різання картону Ціна Галерея

Пропонуємо Вашій увазі послугу різання картону (гофрокартону, пінокартону), лінолеуму, ковроліну і паперу. Різка виконується на фрезерному верстаті з ЧПК, завдяки спеціальній насадці-ножу, що забезпечує точність і акуратність порізки таких матеріалів як картон, ковролін і лінолеум.

Фігурне різання пінокартону і гофрокартону широко застосовується для виготовлення всіляких декорацій, фігурних вивескок, макетів і для оригінального оформлення вітрин. Так само Порізка картону може застосовуватися для виготовлення ексклюзивних елементів декору квартир, а також в оформленні інтер'єрів будь-яких приміщень. І будь-яких конструкцій, які Ви захочете втілити в життя і встановити в приміщенні! Для вуличного застосування пенокартон і гофрокартон не підходить, через відсутність вологозахисту. З гофрокартону ми можемо різати заготовки під упаковку будь-якого виду, а так само виготовляти трафарети.

Також в нашій компанії Ви можете замовити фігурну порізку лінолеуму і ковроліну. Ми виконуємо ексклюзивні роботи по криволінійній різанні логотипів і елементів підлогового покриття за індивідуальним дизайном. Якщо Ви вирішили оформити підлогу індивідуальної аплікацією, або готуєтесь до важливої ​​події - різання лінолеуму і ковроліну це те, що внесе родзинку і індивідуальність в Вашу ідею. Можливо укласти лінолеум / ковролін за Вашим дизайн-проекту з декількох кольорів, при цьому не буде видно стикувальних швів.

Наш верстат дозволяє різати листи розміром до 1500х2500 мм. А можливість оптичного прицілу дозволяє вирізати необхідні елементи по вже надрукованому макету.

Замовте порізку картону у нас, і наші фахівці виконають будь-яке Ваше замовлення в найкоротші терміни, при цьому гарантуючи високу якість роботи! І все це за доступними цінами!

Матеріали для різання:
- Пенокартон
- Гофрокартон
- Лінолеум
- Ковролін
- Папір
- Пінополістирол
- Пінопласт
- Плівки з підвищеною щільністю і твердістю.