Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Стелаж-TRANSFORMER Ціна Галерея

 
 
Стелаж-TRANSFORMER
 
Сучасний дизайн не терпить нагромадження. Купивши у нас стелаж Ви збережете простір у Вашому приміщенні, надавши естетичності у Вашому просторі. Стелаж «Transformer» ідеально доповнить інтер'єр Вашої кімнати, чудово впишеться не тільки в вітальню, а й в дитячу кімнату.
 
Завдяки оригінальній конструкції наш стелаж може зайняти будь-який простір у Вашому приміщенні. Ідеально підходить для використання як книжкова полиця, навісна полиця, полиця для фотографій, полиця на стіну.
 
Стелаж легко монтується і демонтується з мінімальними ушкодженнями поверхні стіни завдяки спеціально продуманій розбірний системи стелажа. Можуть бути різні конфігурації.
 
Полиці в даному стелажі можна додавати або міняти місцями. У Вас є можливість регулювати і змінювати розташування полиць залежно від необхідності і настрою!
 
Виріб виконаний виключно з екологічно чистих, натуральних матеріалів.
 
МАТЕРІАЛ ВИРОБУ:
РОЗМІР:
ЦІНА:
Фанера ФСФ 12 мм 1525*1525 990 грн
П-подібний профіль 1480*785 600 грн
Соморіз    
 
Екологічно безпечний матеріал Безпека Легке збирання Враховано стандарти
для виготовлення
 меблів
 

Стелаж Transformer

Комусь може здатися, що використання стелажів в квартирах досить нудне рішення. Але якщо ми звернемо увагу на сучасний дизайн оформлення житлових площ, то ми побачимо, що використання таких конструкцій досить популярно. Полиці в стелажах можуть використовуватися для техніки, книг, журналів, документів, а якщо Ваша бібліотека зберігається в електронному вигляді полиці стелажа, як ні що краще, підійдуть для прикраси інтер'єру всілякими сувенірами, рамками з фото і багатьма іншими речами, які б Ви хотіли залишати на увазі. Це дуже універсальний предмет меблі, так як підходить абсолютно для всіх просторів - холу, вітальні, спальні, дитячої, кухні.
 

Стелаж Transformer для будинку

Для зберігання великої кількості речей стелаж надзвичайно популярне пристрій у будинку. Він складається з декількох ярусів полиць, які кріпляться на вертикальних стійках. Великою перевагою використання стелажів є те, що така конструкція не займає великий простір у приміщенні і доступ до речей залишається гранично зручним. 
Відкриті полиці у стелажі здатні організувати у вітальні вишукану обстановку, за допомогою декількох декоративних аксесуарів стелаж перетворюється у привабливу деталь інтер'єру.
Своє застосування стелаж знаходить і на кухні. На зміну громіздким буфетам прийшли витончені стелажі, які призначаються для зберігання кухонного приладдя. Часто стелажі розташовують в обідній зоні, поміщаючи на полицях сервізи або інші столові прибори.
C перших днів життя дитини в дитячій кімнаті стелаж дуже необхідна річ. У перший час полки стелажа можна використовувати для пелюшок, памперсів, інших найнеобхідніших речей, які повинні бути завжди під рукою у батьків. Коли малюк підросте, стелаж стане чудовим додатковий місцем для ігор, зберігання іграшок, а з часом місце ляльок, машинок і зайчиків займуть шкільні підручники і зошити. Найважливіше вимога для конструкції це екологічність і надійне кріплення, а також щоб стелаж не мав гострих кутів.
 

Полиці для книг

Стелаж для книг популярний предмет меблів не тільки в офісах, але і в домашніх кабінетах він теж необхідний. Найчастіше він розташовується в бічній частині від сидячого за столом, так, щоб розміщені на полицях предмети були доступні на відстані витягнутої руки. За допомогою стелажа Transformer можна організувати затишне місце для читання улюблених творів, розмістивши стелажі по краях від вікна, а посередині поставивши невеликий диванчик.
Завдяки оригінальній конструкції стелаж Transformer в будь-який інтер'єр здатний внести родзинку і урізноманітнити простір. Його установка проводиться без особливих зусиль, розбирається і збирається досить легко, може стояти як на підлозі, так і кріпитися до стіни.
Крім цього у Вас є можливість регулювати положення полиць. Ширше - вужче, вище - нижче, в залежності від необхідності і переваг, надаючи новий настрій приміщенню.
Так само можливий індивідуальний замовлення стелажа Transformer для Вашого будинку.