Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Виготовлення навісів Ціна Галерея

Один з напрямків діяльності компанії «Оригінал Солюшенс» - виготовлення козирків і навісів. Вхідні групи можуть бути різні за кольором, формою і можуть виготовлятися з різних матеріалів.
Козирки і навіси - це відмінне рішення для будь-якого часу року! Влітку - це захист від палючого сонця, а в осінньо-зимовий період - захист від дощу і снігу!
Форма навісу може бути трикутної, аркової, прямий або ж односхилим.
В основі козирків ми використовуємо профільну трубу різного перерізу, в залежності від складності конструкції. Покриватися дах може полікарбонатом (монолітним або стільниковим), металочерепицею або металевим листом.
Особливу увагу варто приділити навісам для автомобіля. Навіс для авто може легко замінити гараж. Він відмінно захищає від атмосферних опадів і сонячних променів. Навіс для машини може бути як прибудований до стіни будинку, так і стояти як окрема конструкція.
Для захисту Вашої техніки можна виготовити козирок для кондиціонера. Але й на цьому різноманіття варіантів не закінчується! Це може бути навіс для альтанки, навіс для балкона, навіс для зони відпочинку на дачі або у дворі і будь-який інший навіс виготовлений по Вашому ескізу.
Козирки і навіси в Києві ми виготовляємо з високоякісний матеріалів, стійких до погодних умов, що забезпечує довгий термін служби вхідної зони.
Наші фахівці допоможуть Вам у розробці унікального дизайну козирка, який підкреслить Вашу індивідуальність і вигідно виділить Вашу вхідну зону!
Грамотно зроблена вхідна група може стати Вашою найкращою візитною карткою!