Рекламно-виробнича компанія
Наші клієнти
undefined
binotel.png
embawood.png
hgfhdfhfghdfh.png
Sassofono.png
PRONTO.png
KUHN_logo.png
Color_Logo_GT+.png
simvol_logo_v razmere.png
Відгуки
  • Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії...
  • Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно...
  • Для пред'явлення за місцем вимоги, Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною...

Відгуки

Компанія "КУН-Україна"

Рекомендаційний лист

Всі стенди, макети, розроблені і виготовлені «Оригінал Солюшенс» для кампанії «КУН - Україна» на всіх виставках і презентаціях відрізняються оригінальністю і вигідно виділяють нас від інших учасників будь-якого заходу. Всі співробітники працюють злагоджено і виконують замовлення з урахуванням всіх наших побажань і потреб. Особливо хотілося б відзначити оперативність у вирішенні раптово виниклих питань.
Важливим фактором у налагодженні тісної партнерської співпраці стала висока ділова культура спілкування між керівниками і менеджерами наших компаній.
Ми з усією відповідальністю можемо рекомендувати компанію «Оригінал Солюшенс» як надійного і стабільного партнера у виготовленні будь-якого виду рекламної продукції.


ЗАВАНТАЖИТИ - рекомендаційний лист

Компанія Лізоформ Медікал

рекомендаційний лист

Нашу плідну співпрацю з групою компаній «Оригінал», почалося в 2007 році і успішно продовжується по сьогоднішній день, надійність, професіоналізм і високий рівень результативності компанії «Оригінал Солюшенс», була перевірена часом.

            Компанія завжди надає якісні послуги та продукцію в заздалегідь обумовлені терміни. Ми не можемо пригадати, щоб компанія «Оригінал» підводила нас за термінами або за якістю продукції.

            Рекомендуємо компанію «Оригінал» як найвідповідальнішу і високопрофесійну компанію в рекламно - виробничій сфері, з якою нам доводилося співпрацювати.

компанія Pepsi

рекомендаційний лист

Для пред'явлення за місцем вимоги,

Я підтверджую, що ми мали справу з рекламною компанією і виробник оригінальний групи з 2007 року, під час якого вони надали наш бізнес з відмінною підтримкою в галузі реклами консалтингу, проектування, будівництва, а також виробництво рекламної продукції, а також застосування сервісне обслуговування. Під час нашої спільної роботи ORIGINAL Група компаній виявилася дуже добре обізнаний і професіоналом у своїй галузі бізнесу, забезпечуючи дуже швидке, високу якість послуг і велику здатність вести переговори взаємоприйнятних умовах для сторін.

Протягом багатьох років, спочатку група була вчасно і в рамках бюджету з їхніх проектів для нашої компанії.

Я можу з упевненістю рекомендувати вихідної групи у вигляді твердої речовини і надійного постачальника, і експерти у своїй галузі.

Компанія Kuehne + Nagel

рекомендаційний лист

У поточному 2007 Менеджерами і дизайнерським департаментом групи компаній Optima-AG були реалізовані ряд проектів для ДП «Кюне і Нагель», які включали в себе розробку дизайну макетів поліграфічної продукції та її подальше виробництво.

Протягом усього періоду співпраці фахівці Optima-AG проявили високий професіоналізм, оперативність, сумлінність і відповідальність у роботі.

Постійне інформування та тісне спілкування менеджерів з представниками нашої компанії забезпечили ефективну взаємодію і високий результат проведеної роботи.

Керівництво ДП «Кюне і Нагель» висловлює подяку спеціалістам Optima-AG за співпрацю.

компанія Hager

рекомендаційний лист

Ми підтверджуємо, що співпрацюємо з рекламно - виробничою компанією ТОВ «Оригінал Солюшенс» з 2013 року по сьогоднішній день. Протягом цього періоду ТОВ «Оригінал Солюшенс» надавало нам широкий спектр послуг в рекламно - виробничій сфері (консультації, дизайн, виготовлення та монтаж).

Протягом нашого взаємовигідного та плідного співробітництва ТОВ «Оригінал Солюшенс» надавала нам комплексні послуги швидко і якісно.

Ми рекомендуємо ТОВ «Оригінал Солюшенс» як надійного партнера в їх сфері діяльності.